ANKARA İKİNCİ EL EŞYA MERKEZİ - BİZİ ARAYIN : 0535 643 40 41 – 0532 777 48 83
Shadow

Yenimahalle İkinci El Eşya Ankara

Günümüz tüketicileri için maddiyat düşünüldüğünde ve ev ekonomilerine destek konusunda oldukça kazançlı olan işlemler her zaman en çok tercih edilen alışveriş seçeneği ikinci el eşya sektörü olmuştur. İkinci el sektörü sayesinde hem uygun fiyata istenilen tüm ürünlere sahip olabilir hem de elinizdeki her ürünü iyi bir fiyatla satıp bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Özellikle şehir dışından Ankara’ya okumaya gelen gençlerimiz veya atanan yeni öğretmenlerimiz için ikinci el eşya alanlar oldukça güzel bir seçenek olmaktadır. Öğrenci ve bekar arkadaşlarımızı sahip olunan ürünlere mobilyaların kalitesine bakıldığı zaman, en çok tercih edilen sektörün ikinci el eşya alım satım yerleri olmamasına şaşırmamak gerek. Sahip oldukları tüm eşyaları en düşük bütçeyle bu gibi yerlerden alarak tekrar istediği zaman tekrar satmaktadırlar.

Mağazamızda istediğiniz tüm 2 el eşya tiplerini bulacağınızın ve sizlerden de istediğiniz hemen hemen tüm eşyalarınızı satın aldığımızın teminatını veririz. Geniş mobilya çeşitleri ile en kaliteli ikinci el ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmaktan keyif alırız.Tüm ihtiyaçlarınız için bizi aramanız yeterlidir.

ANKARA İKİNCİ EL EŞYA ALIMI VE SATIMI

MOBİL : 0535 643 40 41 – 0532 777 48 83

ADRES : İtfaiye Meydanı Ayhan Sok. No: 8/C Opera ULUS