ANKARA İKİNCİ EL EŞYA MERKEZİ - BİZİ ARAYIN : 0535 643 40 41 – 0532 777 48 83
Shadow

Ankara İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Taşınmak insanlığın doğasında var. Yeni eşyalar almak, evini değiştirmek, evine çeşitli dekoratif düzenlemeler yapmak gibi çeşitli tutkularımız var ve bunu seviyoruz. Peki eski eşyalarımıza ne oluyor? Ankara’nın en nezih ikinci el eşya firması olarak müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinerek hizmet veriyoruz. Ankara ikinci el beyaz eşya alanlar arasında kendimize edindiğimiz saygın yer ile edindiğimiz tecrübemizi müşterilerimize hizmet olarak sunuyoruz.

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Ankara 5 milyonu aşkın nüfusu ile çok büyük bir şehir. Her gün Ankara’ya taşınanlar veya Ankara’dan başka şehirlere taşınanlar ile çok büyük ve hızlı bir hayat yaşanıyor. Bu hız içerisinde elinizden çıkarmak istediğiniz beyaz eşyalarınızı firmamız en uygun fiyatlar ile alıyor. Böylece siz de hiç zaman kaybetmeksizin diğer planlarınızı yapabilirsiniz. İkinci el beyaz eşya alanlar olarak bizler Ankara’nın ikinci el pazarını güvenilir ve güncel tutmaya çalışıyoruz. Oluşturulan bu ticari yapıda hem alanın hem de satanın mağdur olmaması ve hakkı olanı almasına çabalıyoruz.

İkinci el eşya sektörüne girişimizden beri İtfaiye Meydanı üzerindeki yerimizde değerli Ankara halkına hizmet veriyoruz. Yeni, ikinci el, modern ve antika mobilyaların ederini ödeyerek sektördeki varlığımızı koruyoruz. Beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve mobilya gibi ürünleri alıyoruz. Hatanın yedi günü bize beyaz eşyalarınızı satmak için ulaşabilirsiniz. İkinci el beyaz eşya alanlar arasındaki farkımız ile Ankara’nın güvenini kazanmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz.

İkinci el beyaz eşya firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

TELEFON: 0535 643 40 41 – 0532 777 48 83
ADRES: İtfaiye Meydanı Ayhan Sok. No: 8/C Opera ULUS