ANKARA İKİNCİ EL EŞYA MERKEZİ - BİZİ ARAYIN : 0535 643 40 41 – 0532 777 48 83
Shadow

Ankara İkinci El Eşya Alanlar

 

Başkentimiz Ankara oldukça büyük bir şehir. Bu sebepten istihdam alanı ise oldukça geniş. Her kesimden göç alan bir şehir olması ile şehre gelen kiracı sayısı oldukça fazla diyebiliriz. Ankara bilindiği gibi diğer bir yandan da memur ve öğrenci şehri olunca da hem şehre atanan hemde buradan diğer şehirlere öğretmenler ya da memurların yeni evlerine taşınmaları gerektiğinde eski evlerinde olan eşyaları gidecekleri şehire götürmek yerine uygun fiyata elden çıkarmak daha akılcıl olmaktadır. Hal böyle olunca herkesin ilk tercihleri Ankara ikinci el eşya alanlar ile eşyalarını satıp rahat rahat tayip görev yerlerine gitmek olur. İşte bu gibi ihtiyaçlarınız olduğunda ve evinizdeki eşyaları, mobilya, beyaz eşya, elektronikler ve diğer ürünleri satmanız gerekirse hemen bizi arayın.

Sektörün en eski firması olan firmamız 2 el alımında yüksek fiyat konusunda bütçenize katkı sağlayan bir dost olacaktır .  Dükkanımızı tercih etiğinizde söylediğimiz bu farkı sizde anlamış olacaksınız.  Bizi seçerseniz gözle görülür en büyük farklar;  Yüksek fiyat ile ikinci el eşyaların alımı , sektördeki uzman personelimiz, antika ve kullanılmış eşya alımında tecrübeli personelimiz gibi bir çok artımız ile sizleri bekliyoruz.  Mağazamızın içerisinde ise aradığınız bir çok ürünü bulabilirsiniz, oldukça dayanıklı ve sağlam eşyalar bulunmaktadır. Genelde çok az kullanılmış olan bu eşyaları görmek için mağazamızı ziyaret edin. İhtiyacanız olan bir çok şeyi bizim sayemizde çok uygun fiyata alabilirsiniz.

Evet anlattığımız gibi sadece alım için değil yeni bir şehir değişikliği yapacaksanız, tayin varsa, okul atama vesaire gibi durumlar söz konusu ise ev eşyaları değişecekse ve benzeri sebepleriniz varsa ikinci el olan tüm ev ofis büro eşyalarınızı bizlere satabilirsiniz.

ANKARA İKİNCİ EL EŞYA ALIMI VE SATIMI

MOBİL : 0535 643 40 41 – 0532 777 48 83