ANKARA İKİNCİ EL EŞYA MERKEZİ - BİZİ ARAYIN : 0535 643 40 41 – 0532 777 48 83
Shadow

İtfaiye Meydanı 2 El Eşya Alanlar

İkinci el eşya firması olarak Türkiye’mizin başkenti Ankara’da itfaiye meydanı olarak her kesin bildiği bit pazarı yada eski eşya pazarında hizmet veren Eminler Spot firmamız ikinci el mobilya, ikinci el televizyon, ikinci el beyaz eşya, ikinci el kanepe, ikinci el buzdolabı, ikinci el koltuk, ikinci el gardrop, ikinci el masa sandalye, ikinci el koltuk takımı, ikinci el çamaşır makinesi alanlar, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el ofis mobilyaları, ikinci el bahçe mobilyaları, ikinci el yatak odası, ikinci el halı ve diğer tüm ürünlerinizi alıyoruz. Ankara ikinci el eşya alanlar arasında firmamızı zirveye getirmek amacıyla müşteri memnuniyetini ilke edindik.

İkinci el eşyalarınızın satışında sizlere yardımcı olabilmemiz için bizlere 0535 643 40 41 – 0532 777 48 83 numaralarımızdan arayarak, mesaj atarak ya da whatsapp üzeriden resim yollayarak ulaşabilir ve istediğiniz tüm detayları öğrenebilir ve tabiki eşyanıza fiyat alabilirsiniz. Hızlı sevkiyat ve nakit ödeme ile ürünlerinizi Ankarada en yüksek fiyatlarla alıyoruz.

İsterseniz Ulus Opera meydanında bulunan eski adıyla hergelen meydanı yeni adıyla itfaiye meydanındaki iş yerimize gelebilir ve satacağınız eşyalarınız ile ilgili yüz yüze görüşebilirsiniz. Tabi ihtiyacınız olan eşyalar içinde mağazalarımızdaki çeşitlere bakarak fiyat alabilirsiniz. Yüzlerce çeşit mobilya ve beyaz eşya içiden mutlaka sizinde ihtiyacınızı karşılayacak bir ürün çıkacaktır. Evkur spot ile memnuniyet garantili ikinci el eşya alım satım için iş yerimize bekliyoruz.

İkinci El Çamaşır Makinesi Satmak İstiyorum

Ankara’da yer alan firmamız, ikinci el çamaşır makine alanlar denildiğinde beyaz eşya gruplarının hemen hemen hepsinin alımını yapmaktadır. İkinci el çamaşır makinesi satmak istiyorum, diyenler için ideal bir seçenektir. Aynı zamanda tabii ki sadece çamaşır makinesi değil, ikinci el beyaz eşya ve her türlü ev eşya alımı yapıyoruz. Evinizde ya da işyerinizde bulunan kullanmadığınız fazla veya eski eşyalarınızı, bizlere satabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz dahilinde firmamıza ulaşabilir ve gerekli süreç hakkında planlama yapabilirsiniz. Firmamız prensipleri doğrultusunda, ikinci el eşyalarınız evinizden teslim alınır ve ödemeler kapıda nakit olarak yapılır. Böylece herhangi bir mağduriyet yaşamanıza da müsaade edilmez.